piątek, 3 maja 2013

W Maju: urządzamy kreatywną posiadówę!

Jeżeli ponura pogoda popsuła wam weekondowe plany to mam dla was rozwiązanie, które rozchmurzy najczarniejsze niebo i wprowadzi mnóstwo koloru nawet w najbardziej ponure popołudnie. Gdy pogoda nie pozwala na majowe grillowanie, co wy na to, by zaprosić przyjaciół na kreatywną posiadówę? Wystarczy wyciągnąć duży stół na środek pokoju, wyjąć wszelkie przydasie, może trochę pomóc, poinstruować i... zacząć wielkie tworzenie! :) Przyznam się, że wśród moich znajomych nie mam nikogo, kto podzielałby moje wielkie zamiłowanie do lepienia, dlatego czasami próbuje zarazić nim innych. Gdy odwiedziła mnie, moja koleżanka Ania zaproponowałam jej wspólne lepienie. Sami zobaczcie jakie cuda udało jej się stworzyć! Oczywiście w ruch poszła technika millefiori :)
Ja natomiast spróbowałam nowej techniki - mukome. Kolczyki, które mi wyszły mają trochę za mało ujednolicony wzór... no ale cóż - to była pierwsza próba! Z następnej obiecuje przekazać wam fotorelacje :)


Pozdrawiam cieplutko i dziękuje za wszystkie cudne komentarze! Dodają skrzydeł lepiej niż pewien napój energetyzujący ;)
taia from lavender forge

4 komentarze:

  1. Piękne:) Kuleczki są naj:D Serduszka bardzo ciekawie wyglądają:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurcze, to fantastyczny pomysł, szkoda, że weekend już się kończy, jakoś tak szybko wszystko mi ucieka. Pozdrawiam kolorowo i ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  3. też zamierzam coś stworzyć tą techniką :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...