poniedziałek, 18 marca 2013

Szykując się na wiosnę - SWAP PARTY

Szykując się na wiosnę przydałoby się odświeżyć troszkę szafę i kolekcję biżuterii wprowadzając do niej powiew krokusów, tulipanów i żonkili. Dlatego też chciałabym was zaprosić gorąco na imprezę SWAP PARTY, którą organizuje Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Odbędzie się ono 21 marca w klubie Longman, Katowice ul. Gliwicka 10 od godziny 19. Więcej informacji znajdziecie tutaj: SWAP PARTY


Wstęp to tylko 5zł a oprócz głównej imprezy będzie można także obejrzeć wytwory rękodzielnicze studentów. Nieskromnie przyznam, że też tam będę ze stoiskiem Lawendowej Kuźni i byłabym przeszczęśliwa, gdybym mogła poznać któregoś z moich czytelników na żywo :). 
Po SWAP PARTY w tym samym klubie odbędzie się impreza, ale do niej już nie zachęcam, bo ciągle jeszcze trwa Wielki Post :).Z okazji kalendarzowego rozpoczęcia wiosny powstaje też nowa, kwiatowa, kolekcja kolczyków. Możecie być pewni, że w najbliższych postach będzie bardzo kolorowo, świeżo i wiosennie. No i za niedługo pojawi się obiecane candy. Tymczasem zapraszam na malutki aperitif.
Pozdrawiam cieplutko!
taia from lavender forge

5 komentarzy:

 1. Cudowny aperitif! Piękne te kwiatuszki, fajnie by było, gdyby takie też pojawiły się do zgarnięcia ;) są cudne i takie wiosennie świeże :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie, kolorowo... to powinno zachęcić wiosnę do przyjścia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :)
  Miło było to wszystko wczoraj oglądać na żywo :)
  Pozdrawiam Dominika :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aaa! Mam Cię :D Miło było poznać i oglądać te precyzyjne śliczności na żywo!! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...