wtorek, 27 listopada 2012

101 i 50 + pomysłów na Święta

Hej, hej! Jak wam się zaczął nowy tydzień? U mnie pracowicie... Na razie do Świąt przygotowuje się bardzo powoli, adwent się przecież jeszcze nie zaczął, a i na uczelni mamy co robić, ale tak pomyślałam, że podzielę się z wami pomysłami, które znalazłam w sieci, dzięki Pinterest ( zajrzyjcie koniecznie na moje konto:) ).


http://www.everythingetsy.com/2011/09/101-handmade-ornament-tutorials/ - tutaj znajdziecie 101 pomysłów na Świąteczne ozdoby - praktycznie wszystkie to tutoriale!Zajrzyjcie tam koniecznie i przekonajcie się sami :)

Dostałam też kolejne wyróżnienie


Dziękuję Ci bardzo!  Jest mi zawsze niezmiernie miło, gdy jakiś drugi blogger zwróci uwagę na moje lawendowow-kuźniowe miejsce w sieci :)

A oto pytania i moje odpowiedzi :
1. Kogo należałoby wysłać na Księżyc? Komary :P
2. A kogo zwyczajnie w przestrzeń? Kleszcze i latające kleszczo - muchy, które kleszczami tak na prawdę wcale nie są ;P
3. Mały Książę to... ukochana bajka z dzieciństwa i mój pierwszy wykładowca teologii moralnej.
4. Ania z Zielonego Wzgórza to... towarzyszka mojej drogi ku dorosłości.
5. Skoro Ktoś nominował mnie, a ja nominowałem Ciebie, to znaczy, że mamy mało obserwatorów... Co zamierzasz z tym zrobić? :) Nie ważna jest ilość! Uwielbiam tych którzy są i dla nich pisze, jednak zawsze jak się komuś tutaj spodoba i zostaje na dłużej to bardzo mnie to cieszy (chwalę się w tedy z piskiem ukochanemu :D), ale nie mam "parcia na obserwatorów", a przynajmniej staram się nie mieć :D
7. Weź jakąś książkę z półki, otwórz na przypadkowej stronie i wpisz trzecie słowo z piątej linijki...
(zrobiłam ten punkt ale skasowałam z powodu na pytanie poniżej)
8. Bez sensu? Zobaczymy. To Twoja wróżba na 2013 rok. Jak ją rozumiesz? katolik nie wierzy we wróżby, tylko ufa Panu Bogu :)
9. Śpiąca Królewna czy Królowa Śniegu? Śpiąca Królewna - księcia już mam i spać bardzo lubię :), ponadto w Disneyowskiej wersji ktoś w tej bajce miał na imię Aurora i pamiętam, że strasznie mi się to podobało... Ale śnieg uwielbiam, więc niech sypnie porządnie tej zimy! ;)
10. Życie to nie bajka, ale która? Na pewno nie Pokemony :D
11. Jak dbać o włosy? :) To od włosów zależy; szampon i odżywka to podstawa, no i trzeba uwarzać, żeby ich nie zniszczyć różnymi wariacjami na temat modelowania :P

Pozdrawiam cieplutko!
taia from lavender forge

3 komentarze:

 1. Morze pomysłów! Super, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyróżnienia i dziękuję za linki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To masz kolejny powód, aby pochwalić się ukochanemu :)
  Pozdrawiam :)
  A odpowiedzi super :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...