sobota, 14 maja 2011

Ostatnie Wielkanocne

Trochę mnie tutaj nie było, bo ostatnio wiele się dzieje, zwłaszcza u mnie na uczelni. Mam już swojego promotora, u którego będę pisała pracę magisterską. Szczerze mówiąc to cud, że się do niego dostałam, bo wcale nie mam najlepszych ocen. Czuje teraz, że powinnam się bardziej postarać i udowodnić, że przyjęcie mnie nie było wcale błędną decyzją. Jak na razie napisałam u niego kolokwium na 3,5, co mnie trochę dobiło i zaczęłam żałować, że się do niego dostałam... Wiedziałam jednak już wcześniej, że takie myśli będą mnie nachodzić i nie mam zamiaru się tym przejmować. Wierzę, że jeżeli się postaram, to napiszę wyśmienitą pracę magisterską z teologi moralnej! Tak właśnie! :)
Ależ ja się rozpisałam na tematy niezwiązane!
To teraz króciutko... Ponieważ sesja się zbliża to pokazuje co też tam w okolicach Wielkanocy jeszcze natworzyłam. W tym tygodniu modelina leżała w bezruchu, ale może uda mi się pod koniec przyszłego tygodnia coś ulepić... Jak na razie przedstawiam wam ostatnią panienkę królikową ( którą ulepiłam dla mojej mamy) oraz parkę dwóch baranków - kolczyków (także mieniących się, bo z perłowej Fimo).Kolczyki poszły w świat przy okazji Wymianki Kurczaczkowej, której zdjęciowe podsumowanie można zobaczyć klikając tutaj.

Pozdrawiam ciepło i obiecuje nadrobić wszystkie moje braki w komentowaniu i mailowaniu!
taia from lavender forge

W czwartek Mój Ukochany miał urodziny, chciałabym z tej okazji także tutaj złożyć mu najserdeczniejsze życzenia i wkleić ten słodki obrazek (pochodzi z portalu Adonai.pl)
100 lat kochanie! :*


5 komentarzy:

 1. Króliczkowe jak zwylkle przesłodkie, a cuda czesto się zdarzają ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje kochanie za ekstra urodziny, ktore takie byly głównie dzięki Tobie :) :*
  A króliczki jak sama wiesz moim skromniutkim acz stanowczym zdaniem wymiatają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taia głowa do góry, jesteś świetną dziewczyną i dasz radę!!!! Doskonale rozumiem Twoje "uczelniane" rozterki, bo też często takie miewam. Jednak myślę, że trzeba wierzyć w siebie, wtedy pójdzie z górki :) U mnie zawsze się sprawdza :)
  Co do KRóliczyc... znasz już moje zdanie - są zwyczajnie bajeczne i jestem mega szczęśliwa, że jedna zamieszkała w moim domku :) Te noski mnie rozkładają na łopatki :D
  Pozdrawiam cieplutko i uszy do góry :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cuda, no cuda po prostu ;)

  Najlepszego dla chłopaka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie piękne, ale szczególnie spodobały mi się barankowe kolczyki! Super!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...