niedziela, 9 października 2011

"Dam Ci serce szczerozłote, dam konika cukrowego..."

Na początek - podkład muzyczny :) Ta piosenka bardzo kojarzy mi się z jesienią. Jest taka melancholijna - niczym deszczowe dni, ale jest w niej też to wesołe "la la la". Poza tym jest bardzo dynamiczna; zupełnie jak liście tańczące na wietrze. Gdy podmuch ustaje - opadają, a zaraz znowu zostają poderwane i wirują mieniąc się kolorami jesieni. Tak samo ta piosenka -  niektóre fragmenty są po prostu "mówione", inne z kolei bardzo szybkie. 

Teraz czas na konika :)
Mój konik jest z masy solnej, nie z cukru, ale podejrzewam, że równie łatwo mógłby się roztopić. Ulepiłam go w tym samym czasie co Aniołka Jesiennego, ale dopiero dzisiaj został pomalowany. Czy wyszło mu to na dobre - oceńcie sami :)

Uff.. cóż za ilość zdjęć - wybaczcie, ale tak spodobały mi się te ciepłe kolory, że nie potrafiłam się opanować :) Ostatnie zdjęcie to taki mały żarcik - Mój Pan Mysz - Wilkołaczek był właśnie na przechadzce :)
Konika zgłaszam do wyzwania w Kreatywnym Polu. Mam nadzieję, że wpasowuje się w temat, bo plony ziemi jak widać są, a i konik zrobiony z soli, mąki i wody :)
Pozdrawiam cieplutko i jesiennie!
taia from lavender forge

7 komentarzy:

 1. Konik jest cudny , chociaż ma takie smutne spojrzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten konik to taka maso-solna interpretacja piosenki Grechuty "Serce" (tej, która u góry) - musiał być taki trochę smutny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Konik cudo,a wilkołaczek super zwierz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Konik jest przecudny :) Jutro pokażę go córci- ona kocha koniki wszelkie :) A Wilkołaczek, też niezły przystojniaczek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Cię Taiu serdecznie.
  Piszę przede wszystkim, żeby podziękować Ci za Stokrotka. Powinnam podziękować już dawno, ale jak widać po braku postów na blogu, długo mnie tutaj nie było.
  Konik jest prześliczny, jak kocham konie i uwielbiam Grechutę, więc coraz więcej dajesz mi powodów, żeby tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne kolory konisia :-) jesiennie ale wcale nie smutnie i tak trzymać ;-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Za Chiny Ludowe nie umiałabym ulepić konia!! I jeszcze tak pięknie pomalowany!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...